Aktuálně

TAKŽE, JAK UŽ JSEM NAPSALA NA HLAVNÍ STRANĚ, JE VELMI NUTNÉ SI NÍŽE UVEDENÉ PŘEČÍST!!!

O mně

Vzhledem k velké vytíženosti a přepracovanosti, nyní měním celou struktůru své práce. Vás je zkrátka hodně a já jsem pouze jedna. Taky rovněž díky dlouhodobě stejné a opakující se práci, již potřebuji udělat změnu, jelikož už necítím naplnění a radost, kterou jsem z ní dříve měla. Je to taky dané i dobou a tím, že se stále více rozrůstá dalších a dalších terapeutů.

Například:

Výklad karet

si můžete udělat kdekoliv (s prominutím to dělá už "kdekdo"). A je tu i jiná věc. Poslední dobou už velmi intenzívně vnímám, že někteří nechtějí "slyšet", co jim karty říkají a pořád se drží svých zastaralých představ a nechtějí nic měnit. Chtějí pouze, aby jim vyšlo to, co se jim líbí. To mě unavuje a vyčerpává, protože je to pro mě ztráta času. Já můžu pracovat POUZE! s těmi, kteří karty berou jako podpůrný prostředek, který jim usnadní rozhodování a především na nich NELPÍ!!! Pak se tito lidé dělí na dva tábory: Jedni jdou do regrese, jelikož pochopí, že pokud je něco trápí dlouhodobě, tak musí jít "do hloubky" ke kořenu problému. A ti druzí si přijdou třeba jen něco ujasnit, nebo udělat rozhodnutí mezi dvěma, či jinými možnostmi. S těmito lidmi se mi dobře pracuje. Karty už nebudu dělat žádným nováčkům, pouze těm, které znám a vím, ŽE NA SOBĚ PRACUJÍ! Ti příjdou "jednou za uherský rok" a to vyhovuje jim i mě. Toť karty.

A další ožehavá věc:

The Reconnection

A další ožehavá věc: The Reconnection. Díky této vesmírné energii, která v překladu znamená "znovunapojení", jsem se já velmi posunula ve svém vědomí. To co jsem kdysi řešila několik měsíců, jsem záhy vyřešila za pár týdnů. Co kdysi trvalo v pochopení několik týdnů, jsem pochopila za pár dnů. A to byl velký posun! (no, někdy jsem se cítila, jak ve ždímačce). Ale pak jsem si zvykla a nakonec jsem byla ráda, že jsem si znovunapojením prošla, že jsem absolvovala všechny důležité semináře v Praze s Ericem Pearlem (zakladatelem The Rec.). S chutí jsem se pustila "do práce" a touto metodou jsem napomáhala i druhým k jejich "posunutí". Byla to "fajn" doba a mě to několik let bavilo. Bohužel, čím více lidí dělá stejnou věc, tím více vzniká více rozdílnosti a názorů. Způsob je jen jeden a ten se musí dodržovat podle pravidel E. Pearla (tedy znovunapojování a léčení druhých) Ale co se týče legislativy v této zemi, tak někteří "chytráci" opět vymysleli "zlepšováky", čímž že by nám usnadnili tuto práci (hahaha). Ve skutečnosti, ji mě a některým mým kolegům, (kterých jsem se ptala), znechutili!. Proč bych měla někomu "dokazovat nebo ukazovat" jak pracuji s energii. Ta je prostě jenom jedna, a jakmile vámi jednou proudí, nejde to nijak změnit! A ještě bude o mě někdo "rozhodovat", zda jsem, či nejsem schopná nadále tuhle práci dělat? A vrchol všeho je, že pokud neprojdu " jakýmsi přezkoušením", tak nebudu moci nadále v této práci pokračovat. No, do háje, kde to jsme? V Kocourkově?!....

Je mi z toho všeho smutno. Prozatím tuto metodu na svých stránkách, ve zkrácené verzi, nechávám. Takže pro ty, kteří i potom všem, co jsem zde napsala, budou chtít znovunapojení nebo léčení "ode mě", tak to nebude problém. Je to vážně příjemný "prožitek" pracovat s touto energii. A spolupráce s bytostmi, které dohlížejí na mou práci a vše se souladem vesmíru korigují, je taky velmi příjemná. A to vše proto, aby byl klient spokojen a aby bylo vše tak, jak má být, samozřejmě.

Bohužel, pokud se bude tato situace zhoršovat, tak se pak budu muset i s touto metodou "urychlováku změny našeho tupého chápání" (promiňte mi můj osobní výraz) rozloučit. .. Takže asi tak.

No nic, teď k těm příjemnějším změnám,vlastně novinkám :-).

Již tři roky mě vesmír navádí na novou a harmonicky posilující činnost -

UMĚLECKOU TVORBU

Ta mě velmi naplňuje a baví. Jedná se o tužku, pastelky a akryl. A jelikož je poslední dobou velký zájem o mé obrazy, tak se to dohromady neslučuje s výkladem karet, The Reconnection a regresní terapii. Je toho na mě moc a já to zkrátka časově nestíhám. Jakákoliv ruční tvorba je výrazem ženské energie, která mě nabíjí a především u ní nemusím MLUVIT a nic řešit. Karty a regrese mě nutily neustále něco řešit, vysvětlovat, vysvětlovat a vysvětlovat. Tak to je spíše mužská energie a to mě už vyčerpává. Píšu svůj vlastní názor, postoj a pocit, takže proto takovéto změny. Už zkrátka nemohu dělat něco, co mě nenaplňuje a co nedělám s nadšením, tak jako tomu bylo kdysi. Zkrátka, každý se vyvíjíme a můj vývoj šel tímto směrem.

Tak a teď

Regresní terapie

Regrese, ty rovněž prošly, DÍKY VÁM!, vývojovou proměnou. Nyní je dělám zcela jinak, než na začátku, což je zřejmé. Dále se už ovšem nebudu věnovat regresím naplno, jak tomu bývalo dříve. Zatím je budu dělat, (po dlouhé úvaze) ještě pár měsíců, jelikož mnoho z Vás se "zděsilo" po mém oznámení konce :-). A následující reakce, ( "že kam budou chodit, nebo co když příjde velký problém, jak ho vyřeší, když jim můj způsob vyhovuje...." atd.) mě tedy donutily ještě na chvíli setrvat. A proto některé z vás už učím, jak si co nejlépe poradit, a to některými "fígly" z regrese. Jiným už doporučuji, že už mě nepotřebují a sami to zvládnou perfektně, jen ať si více věří:-). A jiní se zase stále ne a ne a nechtějí pustit, protože jim vyhovuje, aby si od zcela cizího člověka nechali potvrdit, zda mají správný úsudek, (což mají :-)).... Jo a ještě jedna věc: Ti, kteří už u mě byli na regresi a opět budou chtít něco řešit, tak ti se nemusí bát, jsou už totiž "regresní mazáci" a mohou se vracet. Bohužel u nových se budu zaměřovat hlavně na to, zda budu "zřetelně cítit", že mají opravdovou snahu se svými problémy něco DĚLAT! Dávám za slovem "dělat" záměrně vykřičník! Někteří jedinci totiž očekávají, že to za ně vyřeším já a oni "nehnou ani prstem", nebo příjdou jen ze zvědavosti. Na to já nemám čas! Ale jsou i vyjímky, kterým musím pomoci, protože je to zkrátka " nařízení z vesmíru" a v tom případě nebudu otálet a okamžitě jim pomohu.

Tááááák to je po několika letech mé vyjádření k současné situaci.

Lenka

A PRO VŠECHNY - Doporučuji Vám, přečíst si: O čem to tady je

 

 


Copyright © 2009-2016, Oáza Harmonie - design and code by Petr Blahuta      ( XHTML 1.0 Transitional, CSS - Valid ) TOPlist