Reconnective Healing®  -  Rekonektivní léčení

Než začnete číst tyto informace, přečtěte si prosím, velmi důležité sdělení v kolonce AKTUÁLNĚ.

The Reconnection se dělí na dva důležité body:
  • Reconnective Healing® = rekonektivní léčení.
  • The Reconnection® = znovunapojení.

Takže co je - REKONEKTIVNÍ LÉČENÍ?

Jde to až za naše hranice rozumového chápání a člověk není připraven to zcela a naplno pochopit. Přesto to funguje. Nejlépe uděláte, když se na nic nebudete ptát, jen si lehnete a necháte toto léčivé světlo na sebe působit. Pak budete jen pozorovat, co se s Vámi děje. Možná budete překvapeni, jaké různé prožitky a vjemy budete vnímat.

A co tedy můžete vnímat?

Třeba chvění víček, lehké škubání rukou a nohou, různé vlny teplé nebo studené energie, zívání, změnu v dýchání, kručení v břiše, polykání, slzy či smích, barvy a vůně (proto se nedoporučuje před samotným léčením použít parfém).

Někteří citliví jedinci mohou vnímat doteky neviditelných bytostí apod.

obrázek rekonektivního léčení

Pocítíte zkrátka rozporuplné a často neovladatelné vjemy, za které se ovšem nemusíte stydět.

Každý, je léčen jinak a cítí léčebný proces na sobě jiným způsobem, než někdo jiný. Proto se nesrovnávejte s druhými (že ten pocítil tohle a tamhleto, tak já to musím cítit taky).

Prvně se může vyléčit to, co vůbec neočekáváme, než to, co si myslíme, že se jako první uzdraví. Nelze přistupovat k léčení, jako doktoři a léčit podle diagnózy. Vesmír Vaši „diagnózu“ zná a SÁM URČÍ, jak budete léčeni. Zná Vaše tělo, duši i Vaši osobnost. Nikdo Vás nevyléčí lépe, než jediný a opravdový léčitel a tím je Vesmír sám! My lidé, jsme jen antény, zprostředkovatelé těchto léčivých vesmírných frekvencí. Nic víc, nic míň.

Jakým způsobem budou naše nemoce vyléčené, poznáme podle toho, jak „žijeme“ a jak „nakládáme“ se svým životem.

Protože Vesmír Vás může vyléčit na fyzické, emocionální, mentální a duchovní úrovni. Ale my musíme především CHTÍT, abychom se vyléčili. A PUSTIT vše, co je staré a zastaralé, včetně zvyklostí, které nás nutí „přežívat“v nespokojeném a nešťastném životě. A pouze tehdy pomůže táto "metoda", a vlastně i jakákoliv jiná, pokud v ní BUDEME VĚŘIT!

Je to na nás……

obrázek rekonektivního léčení z knihy

 

CENA: 1200,- Kč / 1 sezení

 

 

Copyright © 2009-2016, Oáza Harmonie - design and code by Petr Blahuta      ( XHTML 1.0 Transitional, CSS - Valid ) TOPlist